1
2
3
4
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

شرکت مهندسی دانش گستر پردیس گلخانه در نظر دارد در قالب آموزش های گروهی با بهره گیری از پتانسیل های موجود  ( کارشناسان مجرب گلخانه ای و مراکز تولیدی گل و گیاه کشور) جهت ارتقاء سطح علمی و کیفی و دانش فنی بهره برداران صنعت گلخانه ای و علاقه مندان به تولید و نگهداری گل و گیاه اقدام به برگزاری تورهای علمی آموزشی در داخل و خارج کشور نماید. این تورها در داخل کشور با بازدید از مراکز تولیدی تجاری انواع محصولات گلخانه ای ( زینتی، سبزی، صیفی، آلوئه ورا، توت فرنگی و ...) مانند محلات، کرج، هشتگرد،، ورامین، لاهیجان، تنکابن، رامسر، یزد، ساوه و ... انجام خواهد شد که امید است منجر به نزدیکی بیشتر تولیدکنندگان و ارتقاء سطح علمی آنها شود.

نوع دیگری از بازدید داخلی شامل عموم افراد علاقه مند به نگهداری گیاهان زینتی خواهد بود که می تواند منجر به فرهنگ سازی نگهداری هرچه بهتر گیاهان آپارتمانی و باغپه ای گردد و مصرف سرانه گلهای شاخه بریده را در کشور به خوبی تعریف نماید.

در برگزاری تورهای خارجی نیز که هدف عمده آن ارتقاء سطح علمی بهره برداران و تولیدکنندگان به محصولات گلخانه ای و آشنایی آنان با تکنولوژی روز دنیا و شرکت های خارجی و ارتباط با آنهاست سعی خواهد شد ابتدا از کشورهای نزدیک اروپایی و آسیایی نظیر ترکیه، هند، تایلند، چین و... که از نظر کشاورزی پیشرو می باشند شروع کرده و در مراحل بعدی به کشورهای اروپایی مانند هلند، دانمارک، ایتالیا، آلمان، و اسپانیا که سرآمد گل و گیاه و محصولات گلخانه ای می باشند ختم گردد.

نمایشگاه صنعت باغبانی و محصولات گلخانه ای آنتالیا ( ترکیه) که هر ساله در آنتالیا برگزار می گردد یکی از بزرگترین و مهمترین تورنمنت های خارجی است که می تواند ما را با کشورهای اروپایی و آسیایی ارتباط دهد. بدین منظور تلاش می گردد سالیانه شرکت مستمر در این فستیوال و نمایشگاه گلخانه ای داشته باشیم. ضمن اینکه از تکنولوژی های داخلی و گلخانه های پیشرو در این کشور نیز بازدید بعمل خواهیم آورد.

جهت هماهنگی خرید و اطلاع از فعالیت های شرکت با مدیر فنی شرکت آقای مهندس نصیری تماس بگیرید 09188668554 و 09196572978